Modelja angleze shfaqet tejet joshëse

01:26 | 11 Korrik 2019

Së fundmi ajo u kthye nga muaji i mjaltit në Sardinia, ku ishte me burrin e saj Oliver Mellor.

Dhe Rhian Sugden i argëtoi fansat me imazhe seksi nga pushime italiane.

Modelja 32-vjeçare publikoi foto seksi në plazh, e veshur në bikini pink dypjesëshe, duke treguar hiret trupore.

Image

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara