Modelja amerikane ‘tronditi’ rrjetin me të pasmet seksi

22:32 | 23 Gusht 2018

Katya Elise Henry është modele amerikane shumë e famshme në fushën e saj.

Modelja, Katya  po i çmend të gjithë në “Instagram” me fotot dhe videot provokuese që i ndanë me ndjekësit e saj,shkruan portali arbresh.info.

Linjat e saj perfekte, sidomos të pasmet e saj bombastike dhe të tonifikuara i kanë çmendur ndjekësit në “Instagram”./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara