Modelja 46 vjeçare shfaqet ”hot” në bikini

23:04 | 11 Korrik 2018

Ajo njihet për stilin e saj që ka dhe shijen për modë.

Dhe Lisa Snowdon u kthye tek modelimi, derisa ka pozuar në bikini për reklamën për JD Williams.

46 vjeçarja është shfaqur tejet seksi duke treguar linjat për mrekulli në bikini të ndryshme.

Shpërndaje në rrjete sociale