Modelja 16 vjeçare ‘pushton’ javën e modës në New York

16:42 | 13 Shkurt 2018

Janë tri modele më të njohura të momentit.

16 vjeçarja Kaia Gerber, dhe motrat Gigi Hadid dhe Bella Hadid të cilat kanë pushtuar pistat e javës së modës në New York gjatë së hënës, shkruan arbresh.info.

Dy motrat Hadid kishin kombinuar ngjyra të kuqe ndërsa vajza e ish modeles Cindy Carwford një kombinim të ngjyrës së verdhë.

Bukuroshja Kaia, dukej si një version i përkryer i së ëmës, Cindy.

Të tri bukuroshjet po qëndrojnë një NFW duke sfiluar për disa nga brendet më të njohura botërore./Arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale