Modelja ruse Kvitko vesh bikini të vogla, i del pothuajse gjithë gjoksi

18:43 | 15 Maj 2019

Bukuroshja u bë e njohur dy vjet më parë në saje të formave bombastike trupore.

Megjithatë, rusja nuk kishte miliona ndjekës në rrjetet e ndryshme sociale, shkruan portali arbresh.info.

Ajo e ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram dhe ka treguar shumë me të brendshmet të cilat vihet re se po i bien të vogla. Përveç gjoksit ajo ka treguar pak edhe nga pjesa intime kështu duke mos lënë vend për imagjinatë.

Anastasia Kvitko është njëra ndër modelet më të ndjekura në rrjete sociale.

E sa i përket jetës familjare, Anastasia as nuk është e martuar, e as nuk ka të dashur. /arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara