Miss Shqiptarja në Botë’ dhe kolegji ‘AAB’ ndajnë bursa në vlerë rreth 15 mijë euro për vajzat!

21:28 | 14 Maj 2019

Ilir Geci, producenti i njohur shqiptar ka bërë të ditur që ai dhe stafi i tij kanë arritur marrëveshje me kolegjin numër një në trojet shqiptare ‘AAB’ për të nda bursa në vlerë prej 14 400 euro për vajzat të cilat do të marrin pjesë në ‘Miss Shqiptarja në Botë’.

Këtë lajm Ilir Geci, e ka dhënë në llogarinë e tij Facebook, shkruan AlbanienShow.

“Kolegji AAB” ne bashkpunim me

“MISS SHQIPTARJA NE BOTE” ndane bursa studimi ne vlere prej 14 400€,
per vajzat qe do te fitojn ndonje nga qmimet e shumta qe do te ndahen ne naten finale te Spektaklit,
me date 25 Maj 2019,
ne Tirana International Hotel.

Vajza qe do te fitoi qmimin “Miss Shqiptarja ne Bote” – Burse te plote Studimi ne vlere prej 3600€.

9 Qmime te tjera Burse 1 vjeqare Studimi ne vlere prej 1200€ secila” Ka shkruar Geci.

Kujtojmë që ‘Miss Shqiptarja në Botë’ do të mbahet me datën 25 Maj në Tiranë, dhe është eventi më i madh i bukurisë shqiptare në botë.

‘Miss Shqiptarja në Botë’ do të transmetohet nga televizioni publik i Kosovës./AlbanienShow

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara