Miriam Cani publikon momente të bukura me Albanin

15:33 | 19 Nëntor 2019

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë ndër çiftet më të dashura të estradës në vend

Miriami së fundi është bërë nostalgjike për ditët e pushimeve, andaj solli disa imazhe nga albumi i pushimeve me Albanin.

Çifti dukeshin të lumtur teksa mbanin duart e njëri-tjetrit dhe po shijonin një mbrëmje në vendin ku pushonin.

Ndryshe, ditë më parë çifti zbuluan se janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara