Miley dhe Liam festojnë dhjetë vjetorin e lidhjes

18:39 | 11 Qershor 2019

Çifti tashmë shumë i njohur Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth janë njohur qysh nga seriali “The Last Song”, ku ishin protagonistë kryesorë të filmit.

Ata u njohën në vitin 2009 dhe më pas u ndanë për tre vjet për t’u ribashkuar në vitin 2016, shkruan portali arbresh.info.

Dyshja më pas shijuan çdo moment të jetës dhe vitin e kaluar i dhanë fund beqarisë duke e kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

Miley së fundmi, në Instagram ka ndarë me fansat disa nga momentet më të lumtura të tyre për këto dhjetë vite.

“Disa gjëra kurrë nuk ndryshojnë shpresoj që ndjenjat tuaja do jenë një nga ato. E jotja me të vërtetë”, shkruan Miley. / Arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara