Miley Cyrus në momente intime me të dashurin

18:49 | 1 Nëntor 2019

Miley Cyrus ka publikuar momente intime me të dashurin.

Miley Cyrus pas dy lidhjeve të fundit të dështuara, filloi romancë me Cody Simpson, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja tashmë nuk i ndahet në asnjë moment të dashurit, madje nuk hezitojnë të shfaqen në momente intime në publik.

Së fundi, ajo ka publikuar video nga përgatitjet e tyre për festën e “Halloween”, ku nuk munguan puthjet e prekjet.

Në një video, Simpson nuk përmbahet dhe e puth me pasion këngëtaren.

View this post on Instagram

makin up my man into baby billy idol! 🖤

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

View this post on Instagram

My Idol 🖤

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara