Miley Cyrus ndez skenën e Sunny Hill

01:32 | 3 Gusht 2019

Këngëtarja amerikane ka ndezur skenën e festivalit Sunny Hill.

Miley Cyrus pak çaste më parë ka përfunduar performancën e saj para publikut kosovar, raporton portali arbresh.info.
Ajo ka interpretuar disa nga këngët e saja më të famshme siç janë: Nothing breaks like a heart, Wrecking ball, We can’t stop.
Kujtojmë se Miley është shumë e pëlqyer anembanë botës dhe është e njohur për mbështetjen e saj ndaj komunitetit LGBT./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara