Miley Cyrus ndahet edhe nga e dashura Kaitlynn Carter

12:57 | 23 Shtator 2019

Vetëm pas një muaji lidhjeje Miley Cyrus dhe Kaitlynn Carter I kanë dhënë fund asaj.

Megjithatë, duket se ndarja është miqësore,pasi Carter 30 vjec i ka komentuar duke mbështetur Miley-n në performancën e saj iHeartRadio Music Festival të shtunën.

Dyshja ishin shoqe të mira prej kohësh, ndërsa cuditën të gjithë me romancën mes tyre menjëherë pas ndarjes së Kaitlynn nga burri I saj Brody Jenner dhe të Miley-t nga po ashtu burri I saj Liam Hemsworth. /radioplus/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara