Miley Cyrus: Më tërheqin gratë edhe pse jam e martuar

23:13 | 11 Korrik 2019

Miley Cyrus e ka pranuar se atë “ende e tërheqin seksualisht nga gratë’, pavarësisht martesës së saj me Liam Hemsworth.

Këngëtarja e cila u martua në dhjetor të vitit të kaluar, duke folur për revistën Elle Magazine ka thënë se njerëzit janë “të hutuar” nga martesa e saj komplekse dhe moderne.

“Njerëzit janë konfuz me martesën time, por marrëdhënia ime është unike”.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara