Miley befason me postimin e fundit, publikon foto duke i prekur pjesën intime të dashurit

17:13 | 17 Tetor 2019

Këngëtarja e famshme amerikane, Miley Cyrus, pas ndarjes nga aktori Liam Hemsworth dhe blogerja Kaitlynn Carter, është duke e shijuar një romancë të re me muzikantin Cody Simpson.

Por këngëtarja ekstravagante, Miley së fundi ka befasuar ndjekësit e saj me postimin në, Instagram pasi çifti u shfaqën në një moment intim, shkruan portali arbresh.info

Dyshja së fundi kanë bërë tatuazhe të reja në trup dhe na i treguan ato përmes fotografive që i postuan, por në njërën prej imazheve që postoi Simpson, këngëtarja shfaqet duke mbajtur dorën atij tek pjesa intime.

Lidhja e re e Mileyt është dëshmuar ditë më parë, kur i dashuri i saj i ri qëndroi në spital pranë yllit amerikan, pasi kjo e fundit kishte probleme me bajamet. /arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara