Mihrije Braha publikon videoklipin e ri ( Video)

01:15 | 16 Korrik 2015

Këngëtarja Mihrije Braha është gjithmonë në formë. Ajo, është shembull i këngëtares së mirë dhe që përcjell këngë të bukura, shije e stil.

Në këtë sezon, Mihrije Braha sjellë këngën me titull “Dhimbje e mall”. Teksti është shkruar nga Naim Abazi, muzika dhe orkestrimi janë bërë nga Beni Baksi, ndërkaq regjia e videoklipit nga Blerdi Malushi.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara