Mësohet data e publikimit të filmit të Jennifer Lopez me Malumën

08:16 | 16 Shtator 2020

“Marry me” tashmë ka një datë.

Dy yjet e muzikës, Jennifer Lopez dhe Maluma janë bërë bashkë për një projekt të ri filmik me titull “Marry me”, shkruan lajmi.net.

Ky projekt filmik pritet të publikohet në fillim të vitit të ardhshëm, saktësisht në ditën e të dashuruarve (14 shkurt).

Këtë gjë e kanë bërë të ditur dy yjet kryesore të filmit, të cilët po e presin me padurim publikimin e këtij projekti filmik.

Bashkë me Malumën e JLo do të aktrojnë edhe disa emra shumë të njohur të kinematografisë.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara