Melinda ‘sfidon’ reperet e reja me të pasmet e saj gjigante

15:58 | 20 Qershor 2019

Rep – artistja shqiptare, Melinda Ademi, ditë më parë lansoi këngën e re “Pika Pika”. Ky projekt i saj u mirëprit nga publiku dhe në YouTube numëron mbi tre milionë shikime.

Pjesë e kësaj kënge është edhe aktori Osman Azemi, i cili në klip shfaqet në rolin e Teta Gjylit. 23-vjeçarja në llogarinë e saj personale në Instagram ka publikuar disa nga prapaskenat e xhirimeve të këtij videoklipi, shkruan portali arbresh.info

Reperet e reja Melinda dhe Tayna janë ‘konkurrente’ të forta edhe me linjat trupore, sidomos vithet. Taynën jemi mësuar ta shohim duke i fotografuar të pasmet në pasqyrë e tani sapo ‘goditi’ edhe Melinda nga palestra.

Kujtojmë që javë më parë The New York Times i kishte dedikuar hapësirë reperes shqiptare në një artikull të quajtur “15 artistët pop evropianë të momentit”. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara