Melinda ‘hallakat’ meshkujt, kjo ishte dukja e saj seksi

16:38 | 28 Korrik 2019

Melinda Ademi ishte pjesë e koncertit të Unikkatil.

Ajo ka interpretuar disa nga këngët e saj, shkruan arbresh.info.

Mes tjerash ajo që u diskutua ishte veshja e reperes kosovare.

Dukja seksi dhe paraqitja skenike të lënë pa fjalë.

n’ZOOM ju sjell sekuenca të performancës së saj./arbresh.info/

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara