Mel B: Jam e papunë dhe në gjendje të rëndë!

22:16 | 23 Gusht 2019

Mel B, njëra nga pjesëtaret e grupit “Spice Girls” nuk i ka punët mirë.

Ajo është e papunë dhe në mënyrë aktive është duke kërkuar të punësohet, pasi ajo është duke luftuar më ish-burrin e saj Stephen Belafonte për kujdestarinë e fëmijëve.

Sipas dokumenteve gjyqësore të marra nga Daily Mail, Mel B është duke luftuar përpjekjen e ish-burrit të saj që të mund të fitojë vlerën që ka ish-burri i saj për kujdestarinë e vajzë, vlerë që është dikur rreth 5000 dollarë, transmeton portali arbresh.info

Në paraqitjen e paraqitur në Gjykatën Superiore të Qarkut të Kalifornisë në Los Angeles të hënën, Mel, gjithashtu 44, rendit të ardhurat e saj mujore, aktivet dhe shpenzimet, dhe pretendon se ajo nuk fiton sa duhet për të justifikuar rritjen.

Sipas dokumenteve, ylli ka 83,002 dollarë (67.900) para në bankë, 68,873 dollarë (56,342 £) në aksione dhe obligacione, dhe 5.2 milion dollarë (4.3 milion £) në pronë. Ajo rendit shpenzimet e saj mujore në 113,000 dollarë (92,441), përfshirë qiranë, faturat dhe kostot e jetesës.

Edhe pse ajo e pranon se turneu me vajzat tjera të grupit Spice Girls gjatë veres i morri asaj një shumë të madhe parash, ajo nuk pranon të zbulojë se sa ka shpenzuar.

Sipas mediave britanike Mel ka kërkuar punë edhe në Britani të Madhe dhe në SHBA, por nuk ka pasur sukses.

Mel dhe Stephen u martuan në qershor të vitit 2007 dhe u ndanë në mars të vitit 2017. Këngëtarja ka pretenduar se ish-burri i saj ka qenë abuziv gjatë martesës dhe se ka ndërhyrë në mes të saj dhe familjes.

Stephen ka mohuar akuzat e bëra nga Mel B./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara