Meghan dhe Harry bëjnë pushime përrallore në Ibiza

15:02 | 18 Gusht 2019

Meghan Markle dhe Princi Harry qëndruan në kompleksin e një miliarderi në pushimin e tyre në Ibiza, ku vilat kushtojnë deri në 120,000 funte në javë.

Dyshja mbretërore, të cilët morën avionin e tyre të tretë privat në tetë ditë kur fluturuan në jug të Francës të mërkurën, qëndruan në kompleksin e mrekullueshëm Vista Alegre të pallateve me pamje nga deti në fillim të këtij muaji për të festuar ditëlindjen e 38-të të Meghan.

Vilat më të shtrenjta me pamje nga ujërat e kaltra të Portit Porroig të Ibiza-s kushtojnë 20,000 funte në javë, por çmimi i të tjerave në kërkim rritet deri në 120,000 në javë.

Duka dhe Dukesha e Sussex-it, me foshnjën Archie, u futën në ishull më 6 gusht para se të shiheshin në vendpushimin përrallor.Vendasit i thanë gazetës se siguria tashmë është e rreptë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara