Me këtë video, Teuta tregon si është një mbrëmje në shtëpinë e saj

23:32 | 11 Janar 2019

Teuta Krasniqi këtë mbrëmje e ka kaluar bashkë me familjen e saj të ngushtë.

Teuta Krasniqi ka postuar disa video në profilin e saj në Instagram, në të cilat tregon se si është një mbrëmje në shtëpinë e saj, shkruan lajmi.net.

Aktorja po filmonte Adonisin teksa po bënte ushtrime bashkë me dy vajzat, Tarën dhe Kaian, mbi të.

Teuta po argëtohej në maksimum, teksa dy vogëlushet po kënaqeshin duke ushtruar bashkë me Adonisin.

Kujtojmë që Teuta Krasniqi ka mbyllur një vit të suksesshëm në karrierën e saj.

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara