Më e dashuruar se kurrë, Genta nuk ndahet nga i dashuri

21:42 | 19 Nëntor 2019

Genta Ismajli tashmë nuk po i ndahet të dashurit të saj që e ka prezantuar së fundi.

Kohët e fundit pasi që u dëgjuan e konfirmuan zërat për lidhjen e Gentës me të dashurin turk e shndërruan këngëtaren në njërin prej personazheve më të përfolura në showbiz.

Fillimisht bujë mediatike bëri një video ku Genta puthej me të dashurin e saj, e më pas nuk vonoi dhe këngëtarja u shfaq publikisht dorë për dore me të.

Mësohet se i dashuri i saj është turk dhe biznesmen i njohur, ku kompania e tij vepron në Turqi dhe në Zvicër.

Së fundi këngëtarja ka pozuar në Zvicër që me gjasë mund të jetë bashkë me të dashurin e saj turk.

Siç kuptojmë që nga kjo kohë ata do bëhen një çift i pandashëm. Se kur do të kurorëzojnë lidhjen e tyre me martesë mbetet të shihet.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara