Me bikini blu dhe super e nxehtë, Klaudia Pepa ‘çmend’ spanjollët me trupin e saj

01:45 | 14 Shtator 2019

Është një nga balerinat më të mira shqiptare.

Kaludia Pepa siç duket nuk e ka ndërmend të ndalet me pushimet, ani pse vjeshta po afrohet. Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se është në Ibiza.

E veshur me një palë bikini “body” të kaltra, vëmendje mori gjoksi i balerinës.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara