McGregor hipnotizohet nga Rita Ora, e përmend me zë të lartë një klub të natës

14:28 | 7 Dhjetorë 2017

Ai ishte quajtur “i pasjellshëm” pasi që u tha se ai iu ngjitë Rita Orës.

Këto komente vërshuan shkaku i disa fotografive të publikuara nga vetë Rita, dhe duke e cilësuar si një takim natën që kaloi me boksierin Conor McGregor, shkruan dailymail, transmeton arbresh.info.

E menjëherë pas komenteve gozhduese edhe drejtuar Rita Orës edhe boksierit. Rita publiko një fotografi duke e zyrtarizuar lidhjen e saj me të dashurin e ri.

Por kjo ngjarje nuk u mbyll me kaq, së fundmi u publikua edhe një video në të cilën shihet Conor McGregor në një klub të natës në Londër.

Boksieri u kap me mikrofon në dorë duke bërtitur emrin e Rita Orës, dhe duke prekur me dorë zemrën.

Ndryshe McGregor është në një lidhje të gjatë dhe ka fëmijë./arbresh.info/

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale