Mbulohet moderatorja e njohur shqiptare

23:49 | 31 Maj 2020

Dojna Mema ka marrë vëmendje me fotosesionin e fundit.

Moderatorja e njohur shqiptare, Dojna Mema është një  ndër  personazhet më të dashura për publikun shqiptar, për shkak të energjisë që përçon përmes ekraneve televizive.

Prezantuesja është një përdoruese e rregullt e rrjeteve sociale, dhe së fundmi me fotosesionin e bërë ka marrë vëmendje tek ndjekësit e saj.

Dojna Mema ka publikuar një fotografi ku shihet e mbuluar me shami, dhe mori mijëra pëlqime dhe komente për këtë paraqitje.

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara