Maroon 5 publikojnë këngën e re (Video)

15:12 | 30 Gusht 2017

Grupi i famshëm ‘Maroon 5’ sapo kanë publikuar këngën e tyre më të re.

Ashtu siç ishte paralajmëruar, ‘Marron 5’  këtë këngë e kanë sjellur në bashkëpunim me këngëtaren SZA, shkruan arbresh.info

Kënga është lansuar vetëm në versionin audio në youtube dhe për vetëm pak orë ka arritur të marrë afro 300.000 shikime dhe shumë komente pozitive./Arbresh.info

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara