Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotografitë e fundit

00:36 | 22 Maj 2020

Marina Vjollca gëzon një mbështetje të madhe nga publiku gjatë gjithë këtyre viteve që është pjesë e ekranit shqiptar, shkruan GazetaBlic.

Moderatorja e cila edhe gjatë periudhës së pandemisë u pa aktive me emisionin “Klanifornia”, shpeshherë merr vëmendjen e madhe nga ndjekësit e saj.

Përveç se pëlqehet si prezantuese, Marina Vjollca cilësohet edhe si një ndër femrat më të bukura të ekranit.

Së fundmi ajo ka publikuar fotografi nga prapaskenat e emisionit të saj, teksa ka vënë në pah linjat e saj trupore në veshjen e ngushtë, e ndërsa po duket mjaft tërheqëse, ku dhe ka marrë shumë komente nga ndjekësit e saj të shumtë.

 

Nga emisioni “Your face sounds familiar”, tani Marina Vjollca është bërë pjesë e emisionit komik “Klanifornia”.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara