Marina krenohet me Geti, tregon çfarë bënë ai për të

15:25 | 16 Maj 2018

Janë dy emra mjaft të njohur në vendin tonë, shkruan arbresh.info

Reperi kosovarë Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca po jetojnë një histori të bukur dashurie.

Ata herë pas here ndajnë me fansat imazhe nga jeta e tyre e përditshme.

Një e tillë ishte edhe fotografia e fundi e postuar nga Marina ku ajo tregon se Geti është një bashkëshort ideal dhe se ai gatuan në kohë të lirë për të.

‘Ja ca ben Geti kur ka kohe te lire” ka shkruar Marina në këto imazhe.

Çifti i njohur kurorizuan dashurin e tyre vitin e kaluar në një aheng madhështore./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale