Marina e Geti pozojnë bashkë (Foto)

23:41 | 16 Gusht 2015

Marina Vjollca e Getoar Selimi më në fund kanë dalë bashkë në një fotografi.
Është kjo organizatorja e Summerfest, Ledja Liku, e cila ka bërë bashkë Marinën dhe Getin në një fotografi.

Fotoja është bërë në mbrëmjen e Summerfest në Sarandë, ku edhe kanë performuar disa nga anëtarët e Babastars.

Për dyshen po flitet shumë që janë në një lidhje, e vetëm mungon konfirmimi.

capture_1439728905-7606301

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara