Mariah Carey publikon foton në vaskë me të dashurin (Foto)

14:28 | 15 Shkurt 2017

Festa e Shën Valentinit për këngëtaren Mariah Carey ishte mjaft e bukur.

Ajo ka kaluar kohë të mirë me të dashurin e saj dhe ashtu po reflekton edhe në një fotografi të postuar në rrjetin social Instagram.

‘Urime festa e Shën Valentinit’ ishte mbishkrimi i fotografisë teksa shfaq këngëtaren me imazhe intime në vaskë shkruan arbresh.info.

Në Instagram ajo ka postuar edhe fotografi tjera që mund ti shihni më poshtë./Arbresh.info/

uy45ehthttt

aanabhbbdd

45567tyuyyy

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara