Mahnit ‘Keriman’, me konferencë në Gjermani, ja sa bukur duket (FOTO)

16:28 | 25 Gusht 2017

Nursel Kose është një aktore e cila ka famë edhe jashtë kufinjëve të Turqisë.

Ajo jeton dhe vepron në Gjermani dhe është e njohur si aktore dhe drejtore filmi, përcjell ORAinfo.

Ka mbajtur një konfernce për media me temë rreth filmit dhe duket se ka një gjuhë të kultivuar gjermane.

Për publikun ajo është e njour me rolin e saj komik si ‘Keriman’, dhe shumica nga publiku nuk mund ta shohin atë me seriozitet.

Por, Nursel në këtë konferencë duket një zonjë shumë atraktive dhe me profesionalitet.

k1_121

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara