Lyrical Son me bashkëshorten duken “si 19 vjeçar”

09:46 | 9 Dhjetor 2019

Reperi i njohur Lyrical Son është prej artistëve më të suksesshëm në vend.

Ai prej shumë vitesh ka sjellur hite dhe ende vazhdon të jetë prej më të kërkuarve, shkruan Indeksonline.

Por, krahas karrierës së suksesshme ka edhe një familje të mrekullueshme për të cilën nuk mungojnë postime në rrjetet sociale .

Së fundi ai ka publikuar një fotografi përkrah bashkëshortes së tij, Gresë teksa ka bërë edhe një mbishkrim interesant.

“Si mi pas ka 19 vjet”, ka shkruar Lyrical Son.

Ndryshe, dyshja janë prindër të dy fëmijëve.

View this post on Instagram

Si mi pas ka 19 vjet … ❤️

A post shared by Lyrical Son (@lyricalson) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara