Lyrical Son & Mc Kresha lansojnë këngën “Ajo po don”

17:51 | 11 Korrik 2020

Lyrical Son dhe Mc Kresha sapo kanë lansuar projektin e tyre më të ri.

Kënga e  cila mban titullin “Ajo po don”, është vizuelizuar edhe me videoklip- shkruan IndeksOnline.

Se sa do të pëlqehet kjo këngë, do ta kuptojmë ditëve në vazhdim.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara