Lyrical Son dhe Bim Bimma lansojnë nesër bashkëpunimin

16:22 | 16 Korrik 2015
Bashkëpunimi mes reperëve Lyrical Son dhe BimBimma do dalë nesër.
‘They don’t know’ ka emrin kënga që do të lansohet neser nga dyshja e PINT, e megjithëse titulli është në anglisht, ata kanë treguar se kënga do të jetë në shqip.

BimBimma ka lajmëruar se kënga dhe videoklipi janë gati ndërsa nesër në mbrëmje do të dalë edhe në Youtube.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara