Lumi B konfirmon turneun veror

23:02 | 20 Korrik 2018

Lumi B ka konfirmuar se do të jetë mjaft i zënë këtë verë.

 

Në fakt, reperi i njohur ka konfirmuar datat e kësaj vere pas publikimit të hiteve të tij rresht, transmeton portali Arbresh.info

 

#edhenitour

A post shared by LumiB (@lumib) on

Ylli i RedBox e ka titulluar turneun e tji “Edhe1tour” me ç’rast ka konfirmuar datat e ardhshme.

Ai pritet të performojë në disa prej klubeve më të mëdha, si Hangover, Cinco Cavalli dhe Coco Club.

Reperi së fundmi publikoi hitin “Makiato”, pasi publikoi klipin “Kush je ti”.

Lumi mbetet kështu një prej reperëve më të kërkuar të skenës. /Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara