Luana Vjollca shkëlqen teksa pozon brenda veturës së saj luksoze

22:00 | 25 Nëntor 2020

Prezantuesja dhe njëherësh këngëtarja, Luana Vjollca, gjithmonë di të befasojë ndjekësit e saj.

Ajo në rrjete sociale është mjaft aktive, teksa në mënyrë të vazhdueshme sjell imazhe nga përditshmëria, shkruan portali arbresh.info

Së fundi, Luana ka publikuar disa fotografi brenda veturës së saj luksoze, ku shfaqet me shumë stil dhe provokuese.

Kujtojmë se, sa i përket projekteve muzikore “Locos” mbetet hiti i fundit, që erdhi në bashkëpunim me Jay Santos. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara