Luana Vjollca shfaqet mahnitëse në fotosesionin e ri

19:03 | 29 Tetor 2020

Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare, Luana Vjollca, po vazhdon të jetë shumë e angazhuar në karrierën e saj profesionale.

Ajo tashmë ka filluar me emisionin “Shiko kush Luan”, ndërsa ndan me fansat postime të ndryshme në rrjetet sociale, shkruan portali arbresh.info

Luana së fundi është shfaqur tejet seksi në setin e ri fotografik, ku është veshur si cow-girl.

Sa i përket projekteve muzikore, e fundit këngë e lansuar nga Luana mbetet “Locos”, të cilën e solli në bashkëpunim me Jay Santos në muajin gusht. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara