Luana Vjollca poston foto me bikini, bllokohet rrjeti

00:37 | 12 Korrik 2018

Luana Vjollca është një nga vajzat më seksi të showbizit shqiptar.

Këtë fakt bukuroshja e tregon në çdo dalje të saj, teksa ekspozon hiret e saj.

Në publikimin e saj më të fundit ajo ka ekspozuar trupin e formuar mjaft bukur, me bikini.

“Më nevojitej ky pushim marrëzisht” shkruan Luana.

E postimi i saj në faqen në Instagram, në vetëm dy orë është pëlqyer nga më shumë se 47 mijë veta dhe ka marrë qindra komente, shumica pozitive.

Trully needed this break.

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Shpërndaje në rrjete sociale