Luana Vjollca mahnitëse në fotosesionin e ri

12:42 | 15 Maj 2019

Këngëtarja e njohur po vazhdon ta shijoj suksesin e këngës së fundit “sonte” duet me Ramadan Krasniqi.

Luana  vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj.
Së fundmi, ajo ka realizuar një set të ri fotografik, në të cilin është shfaqur mjaft atraktive.

View this post on Instagram

Goodnight..💫

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

E veshur në ngjyrën e bardhë dhe me flokët e saj të gjata bjonde, Luana  arriti që edhe njëherë të rrëmbejë vëmendjen e fansave të saj të shumtë.

Këto fotografi, ajo ia ka besuar fotografës  Fioralba Kryemadhi ,gjersa kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente nga ndjekësit./arbresh.info/

View this post on Instagram

Hey..

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara