Luana Vjollca ‘çmend’ në fustanin vjollcë

20:11 | 16 Prill 2019

Luana Vjollca është e njohur për dukjen e saj dhe format trupore, ashtu që arrin të marrë vëmendjen sa herë që publikon imazhe të reja në rrjetet sociale.

Në profilin e saj në Instagram, ajo numëron afro 1.5 milionë ndjekës, të cilët mezi presin publikimin e fotografive të reja nga biondja e famshme, shkruan portali arbresh.info

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, ka hedhur një fotografi në llogarinë e saj personale, Instagram gjersa shfaqet në një fustan dypjesësh të ngushtë ngjyrë vjollcë i cili po ja thekson tej mase linjat trupore të përkryera.

Theksojmë se krahas të qenit një moderatore e suksesshme dhe modele, Luana e ka provuar veten edhe si këngëtare duke i publikuar disa projekte që janë pëlqyer nga fansat e saj. /arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara