Luana i futet seriozisht muzikës

15:05 | 16 Korrik 2015
Nga një hobi, muzika po bëhet profesion i Luana Vjollcës.
Moderatorja e Top Channel , Luana Vjollca ka nisur pasionin e saj per muzikën edhe në një lloj mënyre të profesionit.

Ne fillim Luana doli me këngën  “Tërbohu” e cila, siç ajo deklaroi, e ka thjeshtë për qejf dhe pasion edhe pse muzikën nuk e sheh si profesion.

Më pas ajo realizoi një bashkëpunim me DJ.Blunt dhe Real 1 dhe së fundi ajo ka lajmëruar duetin me Getoar Selimin.

Koncerte të shumta të Luanës janë rreshtuar për ta dëgjuar dhe shijuar nga afër performancat e saj. Përveç punës si moderatore ajo ka marrë shumë seriozisht dhe muzikën dhe i është futur kokë e këmbë asaj.

Pasioni i Luanës po i shënderrohet në profesion, por nuk përjashtohet fakti që Luana do të jetë edhe në muzikë në qendër të vëmendjes ndryshe nga motra e saj, Marina.

1010154_731491303635430_88658041748146283_n-300x300 10390465_683744338410127_4948673055435830654_n-300x300 10516850_652749871509574_3263084017836792469_n-200x300 10632705_649686948482533_1036305649181101171_n-200x300

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara