Luana frikësohet nga ky dështim (VIDEO)

16:44 | 17 Korrik 2017

Luana Vjollca javën e kaluar ka ardhur me projektin e ri.

‘Benzina’ titullohet kënga që ajo publikoi, shkruan arbresh.info.

Ajo që vërehet është se tek opsioni Like dhe Dislike nuk ekziston.

Këngëtarja ka vendosur që mos të brengoset për këtë gjë duke mos i dhënë hapësirë askujt për ta pëlqyer ose jo.

Për më shumë shikoni në video./Arbresh.info

 

Shpërndaje në rrjete sociale