Lorik Cana selfie me të birin në gjumë (Foto)

15:33 | 7 Dhjetor 2015

Futbollisti Lorik Cana duket që është një baba i lumtur. Së paku kështu reflekton në fotografinë e fundit të publikuar në llogarinë e tij në Instagram.

Ai ka realizuar një selfie sapo është zgjuar nga gjumi në të cilën shihet në krevat me djalin dhe bashkëshorten.

lorik

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara