Lorik Cana bëhet baba për herë të dytë

22:46 | 17 Janar 2020

Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monika kanë mirëpritur fëmijën e dytë.

Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monika, u bënë prindër të një vajze, shkruan lajmi.net.

Ish-kapiteni i Kombëtares nuk ka preferuar ende të publikojë ndonjë fotografi të vogëlushes në rrjete sociale.

Kujtojmë se Loriku dhe Monika kanë edhe një fëmijë, që e kanë pagëzuar Boiken.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara