Loredana Zefi shkëlqen në setin e ri fotografik

17:24 | 27 Tetor 2020

Ajo gjatë kësaj jave është kthyer në një nga emrat më të komentuar në faqet rozë, përfshirë këtu edhe rikthimin e saj në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për reperen e njohur, Loredana Zefi e cila po tregohet mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria, shkruan portali arbresh.info

Së fundmi, reperja nga Ferizaj publikoi në rrjetin social Instagram, duke vënë në pah tatuazhet e shumta përgjatë trupit dhe po duket tejet e bukur.

Komplimentet krahas këtij postimi nuk munguan as nga miqtë e fansat që mban në Instagram.

Ndryshe, Loredana në mënyrë të vazhdueshme është duke sjellë këngë të reja, teksa paralajmëroi edhe albumin “Medusa”. /arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara