Loredana dhe Cristiano Ronaldo shkëmbejnë përqafime

23:10 | 3 Nëntor 2019

Reperja shqiptare dhe futbollisti portugez janë takuar në Sevillë.

Në organizimin e mbajtur nga ‘MTV Europe music awards’ në Sevillë, shumë emra të njohur nga bota e sportit dhe shoubzit kanë udhëtuar në qytetin andaluzian, shkruan lajmi.net.

Pak më parë ndamë disa imazhe të Ronaldos me bashkëshorten e saj, dhe tani është reperja Loredana që ka ndarë një imazh me yllin e kombëtares portugeze.

Loredana është nominuar për çmimin ‘Best new swiss artis’ dhe është favorite për ta ‘rrëmbyer’ këtë çmim.

View this post on Instagram

@cristiano

A post shared by Loredana (@loredana) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara