Loredana aspak në disponim, ky detaj tregon se performanca nuk i pëlqeu

16:47 | 28 Korrik 2019

Janë një treshe e suksesshme.

Bëhet fjalë për Loredana, Mozzik dhe Getinjo.

Ata ishin mbrëmë në Mitrovicë dhe dhuruan një performancë të hatashme.

Por, Loredana ishte më e heshtuar se zakonisht.

Jemi mësuar ta shohim teksa ‘hallakat’ të gjithë.

Nuk dihet ende se cila ishte gjendja emocionale e saj por ajo që u vërejt ishte se për Lorin nuk ishte nata më e mirë.

n’ZOOM ka kapur këtë moment kur reperja shqiptare mezi dhuronte buzëqeshje./arbresh.info/

 

https://www.youtube.com/watch?v=rYmKiWBvRtA

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara