Liza Minnelli abuzon sërish me alkool

10:50 | 19 Mars 2015

Këngëtarja dhe aktorja Liza Minnelli është rikthyer në rehabilitim për trajnimin e abuzimit me substanca,ka njoftuar zëdhënësi i saj për Retuers.

“Liza Minnelli trimërisht është përballur me abuzim të substancave,dhe sa herë është dashur ta trajnojë këtë gjë,ajo ka vendosur të shkojë në rehabilitim” ka thënë Scott Gorenstein në deklaratën për media.

Marrë parasysh që fakti se “abuzim me substanca” nënkupton abuzim i drogës apo alkoolit,zëdhënësi nuk ka treguar se nga cka saktësishtë po trajnohet këngëtarja.

Mirëpo mediat ndërkombëtare thonë se problemi i saj është alkooli.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara