Liberta ka të nxehtë (Foto)

16:46 | 17 Gusht 2015

Më një foto në Instagram ajo edhe një herë ka dëshmuar që është njëra ndër femrat më seksi dhe provokative.

Fjala është për Liberta Spahiun e cila derisa duket se po shijon këto ditë të nxehta vere nuk ka harru që në pjesën e poshtme të barkut afër ‘zogut’ të vendosë edhe një akull i cili po i shkrihet nga nxehtësia e që me këtë pozë të shkrijë dhe shumë zemra të meshkujve të cilët pa dyshim do të ‘çmenden’ nga një provokim i tillë.

sdsddssdd-390x315

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara