Liberta i gëzohet ditëve me diell, me shumë stil në imazhet e fundit

18:05 | 13 Mars 2018

Prezantuesja e njohur, Liberta Spahiu është ndër femrat më me stil dhe sharmë në ekranet shqiptare.

E njohur për karakterin e saj të fortë dhe forma fizike ajo bënë që në çdo paraqitje të marrë vëmendjen, shkruan arbresh.info.

Në imazhet e postuara në Instagram, ish-modelja, Liberta i është gëzuar temperaturave që po mbizotërojnë në vend, duke u shfaqur mjaft elegante dhe si çdo herë me shumë stil.

Ndërsa, Liberta po vazhdon të jetë e angazhuar në emisionin e saj ‘Prive’ nga i cili edhe bëri famë si moderatorë./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale