Liam Payne flet për ish të dashurën, mund të ribashkohemi nëse ajo…

10:28 | 8 Nëntor 2019

Liam Payne ka pranuar se ish e dashura e tij Cheryl Cole, është akoma personi ”më i rëndësishëm” në jetën e tij.

Këngëtari 26-vjeçar u nda nga Cheryl vitin e kaluar por ai akoma ndihet ”me fat” që e ka përreth nënën e djalit të tij dy vjeçar Bear.

Ish-këngëtari i One Direction madje bëri shaka se ai dhe Cheryl mund të kthehen së bashku, nëse ajo luan kartat e saj ashtu si duhet.

Liam ishte vetëm 23 vjeç kur u bë baba dhe ai pranoi se ishte i shqetësuar nga presionet.

“Të bëhesh baba në një moshë kaq të re, është një gjë kaq e vështirë”, tha Liam

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara